Skip to content

reprezentacine svetaine, Svetainių kūrimas, svetainiu kurimas, internetiniu puslapiu kurimas, el.parduotuves kurimas, kuriame svetaines, kuriame internetinius puslapius, kuriame el.parduotuves, kuriame tinklapius, tinklapiu kurimas, seo, internetines, svetaines, parduotuves, el.parduotuves, shopas, serveris, hostas, hostex, serveriai.lt, wordpress svetaines, wordpress serveris

Svetainių kūrimas

Svetaines kuriant įgyvendiname visus Jūsų pageidavimus bei šias pagrindines funkcijas.

Svetainių kūrimas

Kodėl verta kurtis reprezentacinę ar kitą svetainę?

Šiais laikais esant sparčiam gyvenimo tempui, nuolatiniam skubėjimui, žmonės informacijos dažniausiai ieško internete. Todėl reprezentacinės ar kitos svetainės turėjimas yra vienas pigiausių būdų būti matomam, pristatyti savo produkciją, įmonę, paslaugas…Žinoma, galite pasiskelbti viename kitame kataloge, įdėti pora skelbimų ir laukti kliento, tačiau čia Jūs pateikiate labai minimalią informaciją apie save, paslaugą/produkciją, taip pat sugaištate nemažai brangaus laiko skelbimų įdėjimams, atnaujinimams, o kai kur šios paslaugos yra dar ir mokamos, kur per laiką susidaro nemenka suma. Taip, dar yra socialiniai tinklai, tačiau reikia nepamiršti, kad jų paskirtis yra bendravimas ir dalinimasis informacijos tarp draugų ir pažįstamų, todėl auditorija yra labai ribota, kai kurie žmonės net nesinaudoja socialiniais tinklais, tad Jūsų informacija jų nepasiekia. Turint internetinę svetainę esate matomi ne tik uždarai, konkrečiai, bet plačiai auditorijai. Svetainėje Jūs galite suteikti išsamesnę informaciją apie save, pateikti daugiau darbų/ produktų pavyzdžių, kartu sudaryti solidesnį, patikimesnį įmonės įvaizdį. Įsigiję vieną kartą svetainę, turite reklamą neribotą laiką ir esate klientų matomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

El.parduotuvių kūrimas

Kodėl verta kurtis el.parduotuvę?

Taip pat sparčiai populiarėja ir apsipirkimai internetu. Todėl norint išlaikyti esamus ir pritraukti naujus klientus pravartu turėti el.parduotuvę. Jos turėjimas žymiai sumažins Jūsų išlaidas, nes nereikės samdyti pardavėjų, krovėjų, sargų, valytojų ir kito parduotuvės personalo. Nereikės nuomotis ar įsigyti patalpų bei įrangos asortimentui.
Atsidarius realią parduotuvę Jus greičiausiai aplanko tik to miesto klientai, galbūt ir keletas svečių, Jūsų parduotuvės darbo laikas yra ribotas, o visa tai sukelia nemažai nepatogumų, prarandama nemaža dalis klientų. Norėdami pritraukti klientų iš kitų regionų vėl prireikia nemažai išlaidų steigti filialus. El.parduotuvėje klientas gali būti iš bet kokio Lietuvos ar pasaulio kampelio, jis gali apsipirkti jam patogiu laiku 24/7 patogiai neišeinant iš namų. Tad su el.parduotuve ne tik sumažinate savo išlaidas, bet pritraukiate naujų klientų, o esamiems suteikiate daugiau patogumo.

Kodėl verta rinktis mus?

Pas mus dirba tik profesionalūs, turintys ilgalaikę darbo patirtį IT specialistai ir dizaineriai. Kiekvienas komandos narys atsakingas už savo darbą, todėl jį gali atlikti nepriekaištingai. Mūsų komandai svarbiausia yra klientas ir jo norai, todėl visada esame pasirengę maloniai aptarnauti, patarti bei įgyvendinti pageidavimus. Galime suteikti visas paslaugas reikalingas nepriekaištingam svetainės darbui (dizainas, programavimas, serveris, domenas, administravimas ir kt.) Kainos yra palankios klientams. Suteikiamos konsultacijos ir  pagalba visą parą be išeiginių. Pasirašomos sutartys bei išrašomos sąskaitos.

Susisiekite su mumis jau šiandiena