Skip to content

SEO, Reklama internete, Svetainių talpinimas, Svetainių administravimas, Svetainių kūrimas, svetainiu kurimas, internetiniu puslapiu kurimas, el.parduotuves kurimas, kuriame svetaines, kuriame internetinius puslapius, kuriame el.parduotuves, kuriame tinklapius, tinklapiu kurimas, seo, internetines, svetaines, parduotuves, el.parduotuves, shopas, serveris, hostas, hostex, serveriai.lt, wordpress svetaines, wordpress serveris

Mūsų paslaugos

Svetainių kūrimas ir administravimas

Svetainių kūrimas – sudėtingas procesas, kurį tinkamai gali atlikti tik profesionalūs programuotojai. Todėl nesuklysite pasirinkę mus www.websalonas.lt komandą. Kuriame gerai apgalvotas interneto svetaines pritaikytas Jums ir Jūsų klientams. Kiekvieno projekto pradžioje kartu su klientu aptariame pagrindines svetainės funkcijas, tikslus bei priemones tiems tikslams pasiekti. Tokiu būdu užtikriname, kad svetainė ne tik atsipirks, bet ir atneš maksimalią naudą: didins pardavimus, stiprins kompanijos įvaizdį…

Svetainių talpinimas

Visiems ieškantiems patikimos vietos internetiniam projektui, el. paštui bei duomenų bazei, galime pasiūlyti svetainės talpinimo, kitaip hostingo paslaugas. Jums reikalingą vietą suteiksime patikimame, galingame www.websalonas.lt serveryje. Mes užtikriname puikią paslaugų kokybę, saugumą bei malonų bei profesionalų techninį aptarnavimą. Hostingas patogiai ir lengvai valdomas. Galime pasiūlyti virtualius arba dedikuotus serverius. Taip pat suteiksime elektroninio pašto paslaugą.

Reklama internete

„Google AdWords“ – tai reklaminiai skelbimai, rodomi „Google“ paieškos rezultatų viršuje arba apačioje. Tai priklauso nuo reklamos užsakovo pasirinktų paieškos žodžių ar frazių. Jei norite pritraukti naujų klientų, išlaikyti esamus, ar padidinti pardavimus, siūlome užsisakyti Google AdWords paslaugą. Užsakius Google AdWords paslaugą www.websalonas.lt , kartu atliekame ir vidinį SEO, todėl nebereikės Jums papildomai į tai investuoti ir žymiai greičiau pavyks pasiekti aukštesnių pozicijų paieškos sistemoje.

Socialinių tinklų administravimas – tai viena iš sėkmingiausių rinkodaros sudedamųjų dalių, kuri leidžia reklamuoti savo verslą populiariausiuose socialiniuose tinkluose, turinčiuose milijonus vartotojų, kurie kasdien naudoja socialinius tinklus ir gali matyti Jūsų siūlomas paslaugas bei pasiūlymus. Vienas iš populiariausių ir naudojamų socialinių tinklų yra Facebook.

Jau dirbame šiame versle nuo 2008 metų

Nuo 2008 metų esame sukūrę daugiau nei 500 internetinių svetainių

Ar

+370 631 73332